قوانین

از خدمات فقط فورتنایت میتوان به فروش انواع آیتم های بازی های آنلاین ، فروش باندل های ویژه بازی ها و گیفت کارت های سیستم های استیم ،psn ، xbox و … اشاره کرد , اگر قصد خرید دارید بایستی به قوانین و مقررات فقط فورتنایت پایبند باشید.

⚠ کلیات :

 • شرایط و قوانین فروشگاه ″فقط فورتنایت″ شامل و نه محدود به موارد زیر می‌ باشند. این قوانین ممکن است با گذشت زمان تغییر کند و فروشگاه حق اعمال تغییرات را برای خود محفوظ میدارد. در صورت تغییر قوانین حتما به شما کاربران گرامی اطلاع داده خواهد شد* استفاده از سایت به منزله پذیرش این توافق نامه است *

  ۱- مشتری مسئول ارائه اطلاعات صحیح (نام، نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل و پسورد) می باشد و هرگونه خسارات ناشی از ارائه اطلاعات نامعتبر به عهده خود مشتری خواهد بود.

  ۲- این فروشگاه متعهد به رعایت “قوانین مصوب تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران” و قوانین “حفظ حریم خصوصی” می باشد. لذا این قوانین نیز شامل حال مشتریان خواهد بود.

  ۳-سوء استفاده زبانی یا کتبی از هر نوع (از جمله اما نه محدود به) تهدید، سوء استفاده و یا اظهارات افترا آمیز مشتری به کارمند، عضو و یا پشتیبان منجر به توقف فوری ارائه خدمات به مشتری خواهد شد.

  ۴- هیچکدام از کالاها و خدمات ارائه شده پس گرفته نمیشود و دلایل مختلف به هیچ وجه قابل قبول نیستند!

  ۵- بازگشت وجه تنها زمانی امکان پذیر است که اشتباه نه از سوی کاربر، بلکه از سوی گروه فقط فورتنایت باشد و مشکلی در مراحل خرید و پرداخت به وجود آمده باشد.

  ۶- برای مشتریانی که تعداد خرید های آن ها از مبلغ ۵۰۰ هزار تومان بیشتر شود ، جهت تکمیل سفارش مشتری نیاز به احراز هویت دارد .

  ۷- سفارش های شما عزیزان در صورتی که مشکلی نداشته باشند، بین ۳۰ دقیقه تا ۴ ساعت کاری انجام می‌شوند. هرگونه تماس بی‌مورد شما با پشتیبانی – چه در تلگرام و چه تماس تلفنی – و گفتن موارد ذیل:

  ۵ دقیقه پیش سفارش دادم سفارش من کی انجام میشه؟ یک ساعت شده چرا سفارشم انجام نشده؟ و…

  باعث دیرتر انجام شدن سفارش شما خواهد شد و مسئولیت آن با خودتان خواهد بود.

  ۸- در وارد کردن رمز و ایمیل دقت کنید. در صورتی که رمز یا ایمیل وارد شده توسط شما اشتباه باشد و تا حداکثر ۱۰ دقیقه بعد از پیامک زدن ما به شما پاسخی از شما دریافت نکنیم، سفارش شما به ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد موکول خواهد شد و عذری قابل قبول نیست.

  ۹- تایید دومرحله ای اکانت خود را حتماً غیرفعال کنید.

  در صورتی که اکانت شما دارای تایید دومرحله ای باشد به شما اطلاع داده خواهد شد تا آن را غیرفعال کنید و سفارش شما ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد انجام خواهد شد.

  ۱۰- کسانی که هنگام خرید ایمیل اکانت PSN خود را وارد میکنند دقت کنند؛ اگر شما با همان ایمیلی که وارد کرده اید، قبلاً اکانت Epic Games ساخته اید ولی به اکانت PSN خود متصل نکرده اید، لازم است که یک ایمیل دیگر(که تا به حال با آن اکانت Epic Games نساخته اید) در قسمت توضیحات سفارش وارد کنید تا ما با آن ایمیل اکانت اپیک گیمز بسازیم و به PSN شما متصل کنیم تا بتوانیم خریدتان را تکمیل کنیم.

  در صورتی که اکانت PSN شما به اکانت اپیک گیمز متصل نشده باشد و تا ۱۰ دقیقه بعد از پیامک زدن ما به شما، پاسخی از سوی شما دریافت نکنیم، سفارش شما با تاخیر حداکثر ۴۸ ساعته انجام خواهد شد.

  (اگر مطمئن نیستید که اکانت PSN تان به اپیک متصل شده یا خیر، جهت اطمینان ایمیل دومتان را وارد کنید تا اگر نیاز شد از آن استفاده کنیم.)

  -نکته اول: نیازی به وارد کردن رمز ایمیل نیست.

  -نکته دوم: رمز اکانت اپیک ساخته شده با ایمیل شما توسط ما، همان رمز اکانت PSN شما خواهد بود. در صورتی سادگی رمز، به آخر آن عدد ۱ اضافه خواهد شد.

  – مدیریت فقط فورتنایت –